שנת שירות

רשת נוער יוצר

איגוד מוסדות הכשרה לבני נוער יוצרים

רשת נוער יוצר מאגדת מוסדות הכשרה לבני נוער יוצרים בכל תחומי האמנות.
במסגרת הפעילות של הרשת, אנחנו יוצרים חיבור וקשר בין המוסדות ומספקים במה להכשרה משותפת וגיבוש זהות בני הנוער כאמנים חברתיים.
בני הנוער ברשת מוכשרים להובלת פרויקטים של אמנות בקהילה ומנהיגות, ומשתתפים במחנות אמנות, פסטיבלים ומפעלים ארציים. 
מעוניינים להצטרף לרשת נוער יוצר? פנו אלינו ונחזור אליכם
אורטל ortal.shachar@gmail.com
קטיה Katya.niko99@gmail.com
או מלאו את טופס צור קשר באתר

השותפים והשותפות בתוכנית

ZAZA

סטודיו מקצועי למחול שנמצא במושב פארן בערבה ונוסד בשנת 2015 על ידי לירון יועץ מוריס-רקדנית, מורה וכוריאוגרפית בעלת ותק של יותר מעשור.
בסטודיו מתקיימים שיעורי מחול במגוון סגנונות: בלט קלאסי, הכנה לבלט לגיל הרך, מחול מודרני, היפ הופ, סטריט ג׳אז ושיעורי חיזוק וגמישות.
הסטודיו מהווה בית לכל אוהבי המחול באשר הם, ומאפשר לכל אחד ואחת לבטא עצמם דרך התנועה ברגישות, בהנאה ובשאיפה להגיע הכי גבוה שאפשר.
מאמינה שהדרך חשובה לפחות כמו המטרה
בקרו בעמוד האינסטגרם

הבית לתנועה

סטודיו למחול, תנועה ויצירה המקיים מידי יום מגוון רחב של שיעורים לכל הגילאים, חוגי ילדים, סדנאות העשרה בתחומי גוף-נפש בסופי שבוע, ואירועי תרבות לקהילה. השיעורים פתוחים לכולם ואינם דורשים ניסיון קודם- כי אף פעם לא מאוחר להתחיל לנוע.
אנו רואים בתנועה דרך חיים ושואפים ליצור תהליך של התפתחות וחיבור לעצמנו מתוך המפגש עם הגוף ועם התנועה, וליצור מרחב בטוח המאפשר לכל אדם להביא עצמו כפי שהוא, להתבטא, להשתחרר, ללמוד ולהרגיש בבית.
בקרו באתר האינטרנט

סטודיו תניס

סטודיו "תניס" לריקוד הוא סטודיו בניהולה של תניס ולדימירסקי, ילידת ברזיל, שעלתה ארצה בשנת 2000. פועל בקיבוץ יפעת שבעמק יזרעאל ובקיבוצים והמושבים באזור העמק. הסטודיו פועל מזה כ-22 שנים, ומציע מגוון רחב של חוגי ריקוד לילדים, נוער ונשים. שיעורי בלט, היפ הופ, ג'אז, מודרני, שיעורי ריקוד לגיל הרך , אקרו דאנס, להקות ייצוגיות המתחרות בארץ ועוד.

הסטודיו שלנו הוא משפחה אחת גדולה, שפועלת ורוקדת מכל הלב והנשמה ורואה בכולם שווים ומאמינים שכולם יכולים לרקוד.
בקרו בעמוד הפייסבוק

שחקן נולד

בסטודיו שלנו לומדים את אמנויות הבמה והקולנוע. יש לנו חוגים לילדים, לנוער ולמבוגרים בכמה מקומות בארץ ביניהם- נס ציונה, תל אביב, ראשון לציון ועוד.
בחופשות מתקיימות קייטנות העשרה עם מגוון של סדנאות מקצועיות.

בקרו באתר האינטרנט

תיאטרון הבית

תיאטרון הבית פועל בקיבוץ רמת יוחנן משנת 2009. התיאטרון מעלה מספר הפקות בשנה, קהילתיות ומקצועיות, מפעיל סדנאות משחק וחוגי דרמה לילדים ולמבוגרים.
התיאטרון חרט על דגלו ליצור מתוך הקהילה ולמענה. מתוך חזון זה, מרחיב התיאטרון את מעגלי השפעתו, מופיע בקהילות שונות ואף משלב אותן בהפקותיו, בדגש על אוכלוסיות מיוחדות (בעלי צרכים מיוחדים, ילדי פנימיה ועוד).

בקרו בעמוד הפייסבוק

לנגן בכיף

"לנגן בכיף" הינו בית ספר למוזיקה במרכז ירושלים שבו אנו רואים באופן תדיר ותמידי איך הנגינה לא רק מקדמת את הנגנים כמוזיקאים, אלא גם מעשירה את חייהם באופן כללי. ראשית, הנגנים מגיעים ממש לנגן בכיף, אם זה בנגינה בלהקה או אם זה בשיעורים פרטיים. הם נהנים מחופשה מוזיקלית לשעה או שעתיים בשבוע שבה משתחררים מלחצי החיים. במילים של הנגנים, הנגינה היא "משהו בשביל הנפש", ויכולה להביא שלווה, סיפוק ואנרגיה לכל השבוע. אצל הילדים ובני נוער הנגינה גם עוזרת לנגנים לבנות ביטחון וערך עצמי, ליצור חברים חדשים, לפתח את יצירתיותם ולבטא את עצמם.

wild kids

הסטודיו הוא פרויקט חינוכי-אמנותי הפועל משנת 2010.
הסטודיו הוא מרחב יצירה המאפשר ביטוי עצמי לכל משתתף, ללא תלות בגיל או במוצא.
תכניות הלימוד של הסטודיו גמישות ומותאמות למשתתפים, ומתבססות על פסיכולוגיית גיל ושיטה של האנימציה בהוראה: אנימציה – זו שפה מגוונת המאפשרת התפתחות רב תחומית בדרכי יצירה שונים. סיפור, דימוי, צליל ותנועה – הם כלי עבודה עיקריים בדרך ליצירת סרט.

בקרו באתר האינטרנט

IC DANCE STUDIO

בית ספר מקצועי לריקוד- ענבר כהן הוקם באילת בשנת 2006 על ידי ענבר כהן.
“הקמתי את בית הספר המקצועי לריקוד בשנת 2006 מתוך אהבה וזיקה לעולם הריקוד במטרה לתת בית לכל אוהבי המחול ולאפשר לכל מי שהריקוד זורם בעורקיה לפרוץ החוצה ולהתבטא דרך התנועה.
הריקוד הוא כלי עבורי לחזק את ערכי הסבלנות והסובלנות, הכבוד ההדדי, נתינה ואהבה ועל ידי כך לחבר את הרקדנית לעצמה ולגופה ולאפשר לדברים החבויים בה לפרוץ החוצה.
אני מביאה את הידע המקצועי שלי לסטודיו וכל אחת בוחרת את דרכה בעולם הריקוד”

בית הספר המקצועי לריקוד פותח דלתות והזדמנויות רבות לרקדניות הסטודיו בהפקות ארציות שונות.
בראש הסטודיו עומדות להקות מחול ייצוגית ותחרותיות בסגנון המודרני וההיפ הופ. להקות אלו מייצגות את הסטודיו במופעים ותחרויות.

בקרו באתר האינטרנט

מעין התיאטרון

מעין התיאטרון – חוגי תיאטרון-חברתי לילדים ונוער אשר מבקשים לעצמם קבוצת חברים איתה יוכלו ליצור, ללמוד ולהביע את עצמם.

בזכות תהליך ארוך טווח לאורך השנה אנחנו מתמקדות בשני מישורים:
המישור התיאטרוני – למידת יסודות המשחק, עבודת השחקן ומרכיבי התיאטרון.
המישור החברתי – יצירת קבוצה מגובשת המעניקה מקום בטוח להבעה, הזדמנות ליצור ולחזק קשרים חברתיים, חיזוק הביטחון העצמי, ניהול תקשורת מקרבת ועוד…
בכל שנה אנחנו מתרגשות לראות את הצמיחה האישית שכל ילד וילדה חווים במסגרת הקבוצתית.
נשות הצוות של 'מעין התיאטרון' מעודדות חיבורים קהילתיים בין הקבוצה לקהילה בה היא פועלת.

בקרו באתר האינטרנט

מחול אחר

ביה"ס למחול אחר קיים בעיר נשר משנת 2013, ומהווה בית שני עבור הרוקדים בו.
האני מאמין של הסטודיו הוא שעולם המחול הוא הרבה מעבר ל"רק לרקוד". לצד המקצועיות בתחום, צוות המורים רואה במחול כלי חינוכי דרכו הוא מקדם ערכים הפוגשים אותנו בחיי היומיום כגון התמדה, אחריות, אורח חיים בריא, יצירתיות, ביטוי אישי וחברות. כמו תנועת נוער – בתנועה.
במהלך השנה מתקיים מופע אמצע שהוא מופע התרמה לגוף שנבחר ביחד עם התלמידות, בסוף השנה עולה הפקה של כלל תלמידי הסטודיו.
לאורך השנה מתקיימות סדנאות, יציאה לכנסים ופעילויות מחוץ לסטודיו שחושפות את התלמידים לעולמות נוספים.

בקרו בעמוד האינסטגרם

תאטרון הסטודיו

הסטודיו – בית יוצר לתיאטרון מקורי. הסטודיו הוא התיאטרון הקהילתי הגדול ביותר בחיפה ומציע גם סדנאות משחק מקצועיות למתחילים , מתקדמים וקבוצות הפקה לילדים, בני נוער ומבוגרים, בתחומי משחק תיאטרון, קולנוע וטלויזיה. הסדנאות חושפות את התלמידים לתכנים מגוונים בנושאים שונים ביניהם: יסודות המשחק, אימפרוביזציה, משחקי תיאטרון, תנועה ושפת גוף ועוד.
כמו כן, קיימים מסלולים ייחודיים כגון: מחזאות , פיתוח קול, משחק מול מצלמה , כיתות אמן ומאסטר קלאסים עם אנשי מקצוע מובילים בארץ.
במהלך הלימודים מעלים התלמידים ערבי מונולוגים, ערבי סצנות והפקות בפני חבריהם ללימודים, בני משפחה וקהל אוהד.

בקרו באתר האינטרנט

קרקס כפר יהושע

בית הספר הישראלי לקרקס", אשר שוכן במבנה בית-העם בכפר יהושע שבעמק יזרעאל, מכשיר מאז שנת 2002 ילדים, בני נוער ומבוגרים במקצועות הקרקס. בין התחומים הנלמדים: אקרובטיקה אווירית, התעמלות קרקע, ג'אגלינג, אקרובאלנס, מחול ותיאטרון פיזי.
בית הספר מציע מגוון רחב של חוגים המתקיימים על בסיס שבועי לאורך שנת הלימודים, ובנוסף מקיים סדנאות ופעילויות למסגרות חינוכיות ולגופים פרטיים –באופן חד פעמי או מתמשך.
גולת הכותרת של בית הספר היא להקת הנוער הייצוגית אשר מונה כ-15 משתתפים מגיל 13 עד 18. חברי הלהקה מתמקצעים ברמה הטכנית, רוכשים כלים אמנותיים ויצירתיים, ומופיעים הן על במת הקרקס והן מחוצה לו – בפסטיבלים ואירועים קהילתיים ברחבי הארץ.
מיומו הראשון מקיים הקרקס פעילות חינוכית וחברתית בקרב נוער בסיכון, וכן משתף פעולה עם מוסדות חינוך במגזר הערבי; הקרקס גם פתח את דלתו לתלמידי החינוך המיוחד, מתוך אמונה כי תחומי פעילותו השונים אינם מתמקדים רק בבידור לשמו אלא יש בהם כדי לשמש ככלי טיפולי אפקטיבי ורב משמעות.

בקרו באתר האינטרנט

הדר בית הספר למשחק

נמצא בעיר בית שמש ומהווה בית ליצירה ולתרבות  לילדים, נוער ומבוגרים. בית הספר נותן מקום להגשים חלומות ובמה לגדול בה.התלמידים נהנים מהפקות ברמה גבוהה, תכנית  להתפתחות אישית ומקצועית ולומדים אצל אניש במה מובילים בתעשיה הישראלית.

בקרו באתר האינטרנט